Equipo Prebenxamín

XORNADARESULTADOS CATEGORÍA PREBENXAMÍNDETALLES
1CD. Velle 1 – 1 E.D. Terras de MasideClic aquí
2E.D. Terras de Maside (Descanso)
3E.D. Terras de Maside 5 – 0 U.D. Ourense “B”Clic aquí
4Ribadabia Atl. 10 – 2 E.D. Terras de Maside Clic aquí
5E.D. Terras de Maside 5 – 3 C.P. Calasancio “B”Clic aquí
6E.D.C. Barbadás “B” 7 – 0 E.D. Terras de Maside Clic aquí
7E.D. Terras de Maside – (Retirado) Ourense C.F., S.A.D “B”
8Polígono San Ciprian 6 – 0 E.D. Terras de MasideClic aquí
9E.D. Terras de Maside 2 – 5 C.D. AllarizClic aquí
10C.D. Rúa 9 – 2 E.D. Terras de MasideClic aquí
11E.D. Terras de Maside 0 – 12 A.D. BoscoClic aquí
12E.D. Terras de Maside 0 – 10 C.D. VelleClic aquí
13E.D. Terras de Maside (Descanso)
14U.D. Ourense “B” – E.D. Terras de Maside

Equipo Benxamín

XORNADARESULTADOS CATEGORÍA BENXAMÍN DETALLES
1 A.D. Bosco “C” 1 – 0 Clic aquí
2E.D. Terras de Maside (descanso)
3E.D. Terras de Maside 0 – 7 S.D.C. ArrabaldoClic aquí
4E.D.C. Barbadás “C” (Retirado) – E.D. Terras de Maside
5E.D. Terras de Maside 4 – 4 C.P. Calasancio “B”Clic aquí
6Pabellón Promesas C.F. “B” 1 – 6 E.D. Terras de Maside Clic aquí
7E.D. Terras de Maside 3 – 1 Ribadavia Atl. “B”Clic aquí
8C.D. Arenteiro “B” 5 – 2 E.D. Terras de MasideClic aquí
9E.D. Terras de Maside 1 – 6 C.D. RúaClic aquí
1BE.D. Terras de Maside 1 – 7 C.D. La PurísimaClic aquí
2BE.D. Terras de Maside (Descanso)
3BE.D. Terras de Maside 3 – 2 Pabellón Promesas C.F. “B”Clic aquí
4BS.D.C. Arrabaldo 4 – 1 E.D. Terras de MasideClic aquí
5BE.D.C Xinzo “C” 3 – 1 E.D. Terras de MasideClic aquí
6BE.D. Terras de Maside 3 – 1 A.D. Bosco “B”Clic aquí
7BU.D. Ourense “B” – E.D. Terras de Maside

Equipo Alevín

XORNADARESULTADOS CATEGORÍA ALEVÍNDETALLES
1E.D. Terras de Maside 1 – 7 Pabellón C.F. “C”Clic aquí
2E.D.C. Barbadás “C” 3 – 4 E.D. Terras de MasideClic aquí
3E.D. Terras de Maside 6 – 2 Ribadavia Atl. “B”Clic aquí
4C.F. Monforte “B” 4 – 4 E.D. Terras de Maside Clic aquí
5E.D. Terras de Maside 6 – 3 C.D. Arenteiro “B”Clic aquí
6A.D. Bosco “C” 1 – 0 E.D. Terras de Maside Clic aquí
7E.D. Terras de Maside 2 – 5 C.D. Rúa “B”Clic aquí
8C.P. Calasancio “B” 1 – 2 E.D. Terras de MasideClic aquí
9E.D. Terras de Maside 1 – 0 C.D. BarcoClic aquí
10E.D. Terras de Maside 2 – 2 E.D. ChantadaClic aquí
11Ourense C.F. “D” 6 – 1 E.D. Terras de MasideClic aquí
1BU.D. Ourense “B” 4 – 4 E.D. Terras de MasideClic aquí
2BE.D. Terras de Maside 5 – 2 A Peroxa C.F.Clic aquí
3BC.D. Arenteiro “B” 4 – 5 E.D. Terras de MasideClic aquí
4BE.D. Terras de Maside 2 – 3 C.P. Calasancio “C”Clic aquí
5BC.D. Allariz “B” – E.D. Terras de Maside

Equipo Xuvenil

XORNADARESULTADOS CATEGORÍA XUVENILDETALLES
1E.D. Terras de Maside 1 – 3 S.D.C. ArrabaldoClic aquí
2C.P. Calasancio 9 – 0 E.D. Terras de MasideClic aquí
3E.D. Terras de Maside 0 – 11 C.D. Allariz Clic aquí
4C.D.C. Santa Teresita 22 – 0 E.D. Terras de Maside Clic aquí
5E.D. Terras de Maside 0 – 9 Antela F.C. Clic aquí
6C.F. Monforte “B” 1 – 1 E.D. Terras de Maside Clic aquí
7E.D.C. Verín 6 – 0 E.D. Terras de Maside Clic aquí
8E.D. Terras de Maside 0 – 12 U.D. Ourense “B” Clic aquí
9Pabellón C.F. “C” 7 – 0 E.D. Terras de Maside Clic aquí
10E.D. Terras de Maside – S.P. Celanova (equipo retirado)
11C.D. Velle “B” 3 – 1 E.D. Terras de MasideClic aquí
1BE.D. Terras de Maside 5 – 3 C.F. Monforte “B”Clic aquí
2BC.D. Arenteiro “B” 2 – 2 E.D. Terras de MasideClic aquí
3BE.D. Terras de Maside 0 – 6 S.D.C. ArrabaldoClic aquí
4BC.D. Velle “B” 2 – 0 E.D. Terras de Maside Clic aquí
5BE.D. Terras de Maside (Descanso)
6BE.D. Terras de Maside – C.P. Calasancio “B”


EQUIPOCLASIFICACIÓN
PrebenxamínClic aquí
BenxamínClic aquí
AlevínClic aquí
Xuvenil Clic aquí